Péče o vlasy

Náš kadeřnický tým Vám může nabídnout profesionální a osobitý přístup ke klientům. Dokážeme Vám poradit a pomoct vybrat správný střih i odstín vlasů. Každý klient(ka) je jedinečný a musíme vnímat i jeho styl a povahu. Každý účes je specifický a měl by správně vystihnout danou osobu.

Rádi se postráme i o nevěsty a ženy, které chodí rády do společnosti. Ke svatebním a společenským účesům můžeme vytvořit různé ozdoby a to i ze živých květin. Stříháme samozřejmě i pány a děti. Dále nabízíme prodlužování a zahušťování vlasů keratinem nebo lepícími pásky. A jako bonus pro klientky se suchými a lámavými nebo vlnitými vlasy brazilský keratin.

Brazilský keratin

je permanentní ozdravení vlasů, které vyrovná a vyhladí i ty nejkrepatější vlasy. Je původem z Brazílie, vyrábí se v USA. Brazilský keratin proniká do poškozené struktury vlasu, poškození opravuje a vytváří tak ochrannou vrstvu proti dalšímu poškození. Vlasy jsou po aplikaci hladké, jemné, rovné a lesklé. Léčbu lze nasadit u všech typů vlasů. Výsledky jsou ihned viditelné. Doba potřebná k úpravě se postatně sníží. Vlasy se nelámou a dorůstají do požadované délky.

Prodlužování vlasů

Nemusíte snít o dlouhých či hustých vlasech. Přijďte a vyzkoušejte techniku prodlužování vlasů fill-in (keratin) od firmy BALMAIN. Po osobním kontaktu a výběru odstínu vlasů Vám prodloužíme vlasy i do dvou dnů. Vlasy nejen zahustíme a prodloužíme, ale také promelírujeme módními odstíny.

Dále se tyto vlasy dají použít při česání svatebních a společenských účesů, kdy stačí přidat jen několik pramenů podporujících efektivitu daného účesu. Prodloužené vlasy lze barvit, stříhat, trvalit, žehlit a fénovat, tak jako vaše vlasy. Po 2 - 4 měsících je nutná obnova. Prodloužené vlasy se musí česat speciálním štětinovým kartáčem, který u nás taktéž zakoupíte.

Manikúra

V našem kadeřnickém salonu nabízíme i manikúru:

Na nehtu zůstává ochranná vrstva, nehet je krásně lesklý a to po celý měsíc. Po opakovaném používání P-SHINU si můžeme vypěstovat svoje vlastní krásné zdravé nehty.

Dále nabízíme zábaly v termorukavicích, které jsou dobré na suché ruce namáhané například při práci na zahradě, častým umýváním ve vodě či používáním různých saponátů (hlavně v zimním období). Ruce jsou po zábalu v termorukavicích krásně hladké a jemné.
Zábalu může předcházet velmi příjemná masáž rukou, která ruce prokrví, lépe se do nich vsákne masážní krém a ruce jsou potom krásné.

Dále nabízíme umělé nehty formou gelu, který se vytvrzuje v UV lampě. Na nehtovou ploténku se nalepí umělé tipy, kterými prodloužíme nehet a dále se zagelovávají a vytvrzují v UV lampě. Je to způsob pro dámy, které nemají čas starat se o své vlastní přírodní nehty. Umělé nehty se doplňují jednou po 14-ti nebo po 21-ti dnech podle toho, jak vlastní nehet odrůstá. Opravujeme i po jednom nehtu pokud se stane, že si je zákaznice ulomí.

Druhá forma umělých nehtů je akrylem. Akryl drží více než gel, nevytvrzuje se v UV lampě, ale schne sám. Akrylová metoda je rychlejší a nezabere Vám tolik času. Doplnění je stejné jako u gelových nehtů po 14-ti nebo 21-ti dnech podle odrostu nehtu.

Další možnost naší nabídky je lakování a zdobení nehtů pro dámy, které chtějí mít krásné a upravené nehty a vypadat stále dobře. (hodí se i na plesy, zábavy či svatby).
Nehty Vám jednoduše nalakujeme s možností malé ozdůbky či výraznějšího zdobení. Ke krásným nalakovaným nehtům Vám nalakujeme také nehty na nohou.

Práce je prováděna luxusní manikúrou JESSICA nebo LCN.

Chcete vidět více ukázek naší práce? Podívejte se zde!

Kosmetické služby

Celkové ošetření pleti:

Přípravky jako masážní olej, klidnící gel, peeling (vše Aloe vera) včetně desinfekční vody, jsou značky LR.
Masky jsou jednorázové, voleny dle typu pleti a potřebě zákazníka.

Depilace obličeje, roukou i celých nohou teplým voskem/medem. Poté ošetření přípravky z aloe vera.

Dále provádíme denní, večerní i svatební líčení.
Úpravu obočí, barvení obočí i řas (možnost výběru ze sedmi barev). Líčení horních i spodních očních linek.
Rty celé nebo jen kontura. Dále možnost malého ornamentu.
Po novém roce permanentní make-up.